Wystawy

Cykliczne wystawy towarzyszą każdemu koncertowi chopinowskiemu. Otwarcie następuje w dniu koncertu, zaś zdejmowanie ekspozycji odbywa się kilka dni przed kolejnym tak, żeby był czas na zainstalowanie następnej. W pałacu prezentowane jest najczęściej malarstwo, ale zdarzają się wystawy rzeźbiarzy, fotografów i grafików. Okazjonalnie gościmy też wystawy tematyczne, w innej postaci.

Mniej więcej raz na kwartał zapraszamy do oglądania kolejnej wystawy plenerowej. W systemach ustawionych w alei Kasztanowej, na wprost głównego wejścia do pałacu, pokazujemy interesujące wydarzenia czy postaci związane z Sannikami, samym pałacem i okolicą. Inspiracją są ważne daty w historii Polski, wspomnienia ludzi. Podczas spaceru parkowymi alejkami, warto obejrzeć również te plansze i fotografie.

wystawa

4 czerwca o godzinie 15.15 zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa pt. "Natura źródłem inspiracji", której autorem jest Mirosław Sasin.

Czytaj dalej

"Miękkie formy" wystawa

🎨🎨W niedzielę 𝟓 𝐦𝐚𝐫𝐜𝐚 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟓.𝟏𝟓 zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "Miękkie formy", której autorką jest 𝐀𝐧𝐢𝐞𝐥𝐚 𝐄𝐰𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚.🎨🎨
Wystawa dostępna będzie w Centrum do 3⃣0⃣ marca.


Czytaj dalej

KUP BILET NA KONCERT