• Strona Główna
  • Inwestycje
  • „Zaplecze techniczne na potrzeby Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach

„Zaplecze techniczne na potrzeby Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach w okresie od 25.02.2020 r. do 31.12.2020 r. zrealizowało inwestycję przy pomocy dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 
Pełna nazwa inwestycji: „Zaplecze techniczne na potrzeby Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach”
Całkowita wartość inwestycji wynosi: 174 541,50 zł
Dofinansowanie ze środków Województwa Mazowieckiego: 174 541,50 zł
Poziom dofinansowania: 100%
W ramach zrealizowanego Zadania opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową, na podstawie której na terenie Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach wykonano zaplecze techniczne w postaci garażu na podłożu wykonanym z kostki brukowej. Ponadto w ramach Zadania został wykonany plac manewrowy i droga dojazdowa. Prace prowadzone były pod nadzorem autorskim oraz nadzorem inwestorskim. Zostały osiągnięte wszystkie założone cele i rezultaty wynikające z realizacji zadania. Dzięki realizacji inwestycji Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach zyskało możliwość prawidłowego przechowywania posiadanego sprzętu gospodarczego, który nie będzie już narażony na zniszczenie przez szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.


KUP BILET NA KONCERT