Koncerty

Od 1981 roku, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca organizowane są tu koncerty chopinowskie. Zapraszamy na nie wybitnych pianistów z całego świata. Czasem stają na scenie obok nich inni muzycy – skrzypkowie, wiolonczeliści. Bywają też duety fortepianowe. Zawsze też występuje przy tej okazji znana polska aktorka lub aktor, którzy przedstawiają poezję, czasem czytają korespondencję Chopina. Koncertów dopełniają cykliczne wystawy malarstwa, fotografii, rzeźby lub grafiki.

Tradycją stały się również imprezy plenerowe we wszystkie pozostałe niedziele czerwca, lipca i sierpnia, na które wstęp jest wolny. Są to recitale fortepianowe pod tytułem wakacje na miarę Chopina w wykonaniu młodych, utalentowanych pianistów oraz koncerty z cyklu Smaki Muzyki. W tych ostatnich występują artyści z repertuarem z różnych gatunków muzycznych.

Tradycyjnie, raz w roku korzystamy z gościny sannickiego kościoła, gdzie również odbywa się koncert przez nas organizowany.

Kwietniowy koncert

2 kwietnia o godzinie 14.00 zapraszamy na  koncert CHOPIN-MUZYKA-POEZJA, pt. „CHOPIN - KALERGIS - NORWID”

Podczas koncertu wystąpią dla Państwa Monika Quinn oraz Piotr Cyrwus

Czytaj dalej

Trzepiecińska i Wierciński - 26.02

W lutym rozpoczynamy nowy sezon koncertów z cyklu 𝑪𝑯𝑶𝑷𝑰𝑵-𝑴𝑼𝒁𝒀𝑲𝑨-𝑷𝑶𝑬𝒁𝑱𝑨.

Pierwszy koncert już 2⃣6⃣ 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟒.𝟎𝟎.

Czytaj dalej

Głos się rozchodzi…

Choć to dopiero początek grudnia i do Wigilii jeszcze 20 dni, to w sannickim pałacu wyraźnie czuć było świąteczną atmosferę. Strojne, błyszczące choinki, pachniały lasem, wokół rozchodziły się dźwięki muzyki.

Czytaj dalej

Niezapomniane wrażenia

𝐒𝐭𝐚𝐧𝐢𝐬ł𝐚𝐰𝐚 𝐂𝐞𝐥𝐢ń𝐬𝐤𝐚 to doskonała aktorka, grająca w wielu filmach, serialach telewizyjnych i sztukach teatralnych. Dała się też poznać jako świetna wokalistka.

Czytaj dalej

KUP BILET NA KONCERT