Koncerty

Od 1981 roku, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca organizowane są tu koncerty chopinowskie. Zapraszamy na nie wybitnych pianistów z całego świata. Czasem stają na scenie obok nich inni muzycy – skrzypkowie, wiolonczeliści. Bywają też duety fortepianowe. Zawsze też występuje przy tej okazji znana polska aktorka lub aktor, którzy przedstawiają poezję, czasem czytają korespondencję Chopina. Koncertów dopełniają cykliczne wystawy malarstwa, fotografii, rzeźby lub grafiki.

Tradycją stały się również imprezy plenerowe we wszystkie pozostałe niedziele czerwca, lipca i sierpnia, na które wstęp jest wolny. Są to recitale fortepianowe pod tytułem wakacje na miarę Chopina w wykonaniu młodych, utalentowanych pianistów oraz koncerty z cyklu Smaki Muzyki. W tych ostatnich występują artyści z repertuarem z różnych gatunków muzycznych.

Tradycyjnie, raz w roku korzystamy z gościny sannickiego kościoła, gdzie również odbywa się koncert przez nas organizowany.

koncert

4 czerwca o godzinie 14.00 zapraszamy na koncert z cyklu CHOPIN-MUZYKA-POEZJA.

Czytaj dalej

Majowy koncert

Majowy koncert z cyklu CHOPIN-MUZYKA-POEZJA cieszył się powodzeniem wśród stałych bywalców sannickich imprez, ale też nowych sympatyków tego miejsca.

Czytaj dalej

Kwietniowy koncert

Kwietniowy koncert z cyklu Chopin – Muzyka – Poezja, zaczął się tym razem dość nietypowo, ponieważ przed samym występem, kilka słów powiedziała pianistka, Monika Quinn.

Czytaj dalej

Kwietniowy koncert

2 kwietnia o godzinie 14.00 zapraszamy na  koncert CHOPIN-MUZYKA-POEZJA, pt. „CHOPIN - KALERGIS - NORWID”

Podczas koncertu wystąpią dla Państwa Monika Quinn oraz Piotr Cyrwus

Czytaj dalej

KUP BILET NA KONCERT