Niezapomniane wrażenia

𝐒𝐭𝐚𝐧𝐢𝐬ł𝐚𝐰𝐚 𝐂𝐞𝐥𝐢ń𝐬𝐤𝐚 to doskonała aktorka, grająca w wielu filmach, serialach telewizyjnych i sztukach teatralnych. Dała się też poznać jako świetna wokalistka. Charyzma artystki, wyczuwalna empatia i wrażliwość, przyciągają różne pokolenia. Jej ciepło i aksamitny głos zauroczyły sannicką publiczność. Refleksyjne teksty Stanisławy Celińskiej, doskonała muzyka i aranżacja 𝐌𝐚𝐜𝐢𝐞𝐣𝐚 𝐌𝐮𝐫𝐚𝐬𝐳𝐤𝐢, a do tego skrzypce 𝐉𝐮𝐥𝐢𝐢 𝐌𝐮𝐫𝐚𝐬𝐳𝐤𝐨 i gitara 𝐊𝐮𝐛𝐲 𝐅𝐫𝐲𝐝𝐫𝐲𝐜𝐡𝐚 to wyjątkowy mariaż. Nic dodać, nic ująć, no może pozostał niedosyt wrażeń, niedosyt głosu i muzyki. W słowach piosenek jest to, co wzrusza, irytuje, co boli lub cieszy autorkę. To ponadczasowe prawdy, aktualne bez względu na datę ich sformułowania.

Nic więc dziwnego, że wszędzie, gdzie odbywają się koncerty Stanisławy Celińskiej, sale wypełnione są po brzegi, a muzyka i słowa brzmią w uszach jeszcze długo.


Listopadowa wystawa to plon majowego pleneru malarskiego „𝑺𝒂𝒏𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊𝒆 𝒊𝒏𝒔𝒑𝒊𝒓𝒂𝒄𝒋𝒆 - m𝒂𝒋𝒐𝒘𝒆 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒃𝒖𝒅𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆".
To już VI edycja, w której uczestniczyło trzynaścioro artystów. Tak więc każda praca jest bardzo indywidualna, wykonana inną techniką, wchodząca w inny styl.
Zapraszamy do sali wystaw czasowych, gdzie do końca listopada prezentujemy obrazy.


Organizatorami koncertu „Jesienne inspiracje” było Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach wraz z Towarzystwem im. Fryderyka Chopina w Warszawie i jego sannickim Kołem

 
 
 
 
 
 
 

KUP BILET NA KONCERT