Damy wjechały powozami

Ostatnia majowa niedziela, późne popołudnie w sannickim parku. Pogoda jak marzenie, grupka ludzi przed pałacem nasłuchuje zbliżającego się turkotu kół i charakterystycznego odgłosu końskich kopyt.
Wreszcie są – wokół klombu, pod dyktando Krzysztofa Szustera przejeżdżają powozy, zaprzęgnięte w piękne konie. W powozach aktorki, które wcieliły się w tytułowe damy ze sztuki Aleksandra Fredry. Ta parada, najpierw kłusem, potem stępa, to zaledwie przedsmak tego, co za chwilę czeka gości, zebranych przed muszlą koncertową.
Wyjątkowa reżyseria Krzysztofa Szustera oraz świetne scenografia i kostiumy Krzysztofa Małachowskiego, sprawiły, że spektakl zbiera najwyższe noty. Również za sprawą całego zespołu realizującego przygotowania, jak i zespołu aktorskiego. Skomplikowane ludzkie związki i ponadczasowe spojrzenie na nie, z elementami zaskoczenia (armatnie wystrzały i humorystyczne monologi), pokazane zostały, jak należy. Wybuchy śmiechu widowni i gromkie brawa sannickiej publiczności, potwierdziły, że damsko-męskie przepychanki i świetne kreacje aktorskie, zostały odebrane właściwie.
Dodajmy do tego materiał video, pokazujący w tle przejazd konnej kawalerii i powozów płockimi ulicami, a otrzymamy spektakl wysokich lotów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KUP BILET NA KONCERT