konkurs "Innowacja z perspektywą"

Projekt o wartości ponad 6,1 mln zł polegał na rozbudowie i przebudowie muszli koncertowej w Sannikach wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem. Uwzględniał także modernizację zabytkowego ogrodzenia wraz z jego przebudową i ujednoliceniem architektury.

W ramach inwestycji powstała nowoczesna muszla koncertowa, w której odbywają się koncerty i różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Z myślą o występujących artystach wyodrębniono 6 garderób. Obiekt został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zmodernizowane zostało również ogrodzenie. Część muru zastąpiono ażurowymi przęsłami, dzięki czemu zarówno sam pałac, jak i muszla oraz park są bardziej widoczne dla przechodniów czy osób przejeżdżających obok. 

Celem projektu była poprawa dostępności kulturalnej. Przeprowadzone inwestycje wpłynęły na zwiększenie zainteresowania ofertą placówki, która również uległa rozszerzeniu. Nowe miejsce organizacji wydarzeń kulturalnych to atrakcyjniejsza oferta dla mieszkańców Mazowsza.

Inwestycja została dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
źródło: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/mazowieckie-remont-zabytkowego?fbclid=IwAR2_pCW78gVIjRwWp4kjzNzsWYILQS_W8iF5OqYdb_e5hFVBP7ZaB-3YMeo

Aby oddać głos kliknij poniżej w link 


https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/mazowieckie-remont-zabytkowego?fbclid=IwAR2_pCW78gVIjRwWp4kjzNzsWYILQS_W8iF5OqYdb_e5hFVBP7ZaB-3YMeo


KUP BILET NA KONCERT