Dla każdego coś miłego

🟣𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐜𝐢𝐞𝐥𝐞 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐭𝐮𝐫𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡, 𝐛𝐢𝐮𝐫 𝐩𝐨𝐝𝐫óż𝐲 𝐢 𝐦𝐞𝐝𝐢ó𝐰 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐢ś𝐜𝐢𝐞 𝐬𝐩𝐫𝐚𝐰𝐝𝐳𝐢𝐥𝐢, 𝐜𝐨 𝐨𝐟𝐞𝐫𝐮𝐣𝐞 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞𝐣𝐬𝐤𝐢𝐞 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐀𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐢𝐦. 𝐅𝐫𝐲𝐝𝐞𝐫𝐲𝐤𝐚 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐰 𝐒𝐚𝐧𝐧𝐢𝐤𝐚𝐜𝐡.
🟣𝐏𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐣𝐢 𝐰 𝐬𝐚𝐧𝐧𝐢𝐜𝐤𝐢𝐦 𝐩𝐚ł𝐚𝐜𝐮, 𝐝𝐲𝐫𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫 𝐌𝐨𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐏𝐚𝐭𝐫𝐨𝐰𝐢𝐜𝐳 𝐨𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚 𝐨 𝐬𝐭𝐚ł𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐨𝐳𝐲𝐜𝐣𝐚𝐜𝐡, 𝐛𝐢𝐞żą𝐜𝐲𝐜𝐡 𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐢 𝐨 𝐩𝐥𝐚𝐧𝐚𝐜𝐡 𝐧𝐚 𝐧𝐚𝐣𝐛𝐥𝐢ż𝐬𝐳ą 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐨ść. Pracownicy promocji zajęli się sferą warsztatową, przedstawiając najnowsze warianty zwiedzania i zajęć grupowych oraz to, co cieszyło się największą popularnością w mijającym roku.
🟣Wiele osób było zaskoczonych nowym wariantem zwiedzania wnętrz pałacowych. Takim, gdzie goście mają zadania do wykonania, a po wykonaniu wszystkich, otrzymują nagrodę. Kolejna zabawa nosi tytuł „Na ludowo i z przytupem…”. Mnóstwo świetnej zabawy przy mierzeniu strojów sannickich i odgadywaniu nazw i przeznaczenia przedmiotów, które tworzą sporą kolekcję używanych niegdyś na co dzień sprzętów.
🟣Z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze bawią się przy tym zarówno dzieci, jak i dorośli.
🟣Z kuluarowych rozmów wynikało, że nasze propozycje przypadły do gustu podobnie, jak program literacko-muzyczny, specjalnie przygotowany na ten dzień przez aktorów płockiego 𝐓𝐞𝐚𝐭𝐫𝐮 𝐃𝐫𝐚𝐦𝐚𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐢𝐦. 𝐉𝐞𝐫𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐒𝐳𝐚𝐧𝐢𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨. Piotr Bała i Maja Rybicka wcielili się w postaci lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Udowodnili, że tematy poruszane w ówczesnej poezji są ponadczasowe, a teksty, choćby Juliana Tuwima, nie tracą na znaczeniu. Wokal uzupełniła Weronika Samoraj.
🟣Zapraszamy do korzystania z oferty Centrum

 
 
 
 
 
 

KUP BILET NA KONCERT