Kolejny koncert chopinowski - Patrycja Grecka, Emilian Madey, Beata Ścibakówna

Zapraszamy na kolejny koncert chopinowski. Wystąpią: Patrycja Grecka - skrzypce, Emilian Madey - fortepian, Beata Ścibakówna - recytacja.

W niedzielę, 4 czerwca w sannickim pałacu odbędzie się cykliczny koncert, w którym tym razem wystąpi Patrycja Grecka, utalentowana skrzypaczka. Artystka gra w Płockiej Orkiestrze Symfonicznej, a także zajmuje się kształceniem młodych muzyków. Nietuzinkowe spojrzenie na muzykę klasyczną zainspirowało skrzypaczkę do zorganizowania w Płocku cyklu koncertów „Muzyką kawa słodzona” prezentującego wyjątkowo utalentowanych muzyków z holenderskich uczelni.

Towarzyszyć jej będzie Emilian Madey - kompozytor, pianista, dyrygent i pedagog, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Podczas koncertu usłyszymy poezję w wykonaniu Beaty Ścibakówny, polskiej aktorki teatralnej i filmowej.

Bilety w cenie: 15 zł normalny, 7 zł ulgowymożna rezerwować za pomocą strony internetowej www.ecasanniki.pl lub telefonicznie pod numerem 24/268 11 08.

W sobotę, 3 czerwca i niedzielę 4 czynna będzie w pałacowej oranżerii kawiarnia, serwująca Łakocie Chopina, świetne lody i doskonałą kawę.

KUP BILET NA KONCERT