Czas świątecznych przygotowań...🎋

Święta Wielkiej Nocy coraz bliżej, dlatego też w pałacu pracujemy bardzo intensywnie wykonując różnorodne ozdoby 😉 

W ubiegłym tygodniu odwiedziły nas przedszkolaki z Dobrzykowa. Młodsza grupa zrobiła świąteczne kartki z życzeniami oraz kurczaczkami, zającami i barankami do wyboru. Starszaki pod okiem zaprzyjaźnionej twórczyni ludowej Barbary Wieczorek własnoręcznie stworzyły przepiękne palmy, które z pewnością zabiorą ze sobą w Niedzielę Palmową 😀 Po części plastycznej wszyscy zwiedzili pałac wraz z otaczającym go parkiem. 
Dzisiaj gościliśmy Przedszkole z Kiernozi. Spośród bogatej oferty, którą proponujemy również wybrali świąteczne warsztaty rękodzieła ludowego. Każde dziecko wykleiło styropianowe jajko ozdobami przygotowanymi przez twórczynię🥚🌺🌸🌼 Uśmiechy maluchów świadczyły o zadowoleniu i radości z przebiegu zajęć. Na koniec wspólnie przeszliśmy po zabytkowym XVIII- wiecznym pałacu, w którym przebywał sam Fryderyk Chopin.

Zapraszamy do nas! Tych, którzy jeszcze nie mieli szansy poznać tego wyjątkowego miejsca na mapie Mazowsza oraz tych, którzy już u nas bywali. Oferta Centrum jest szeroka, więc warto z niej skorzystać! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUP BILET NA KONCERT