Z Tumskiego Wzgórza rzut okiem na sannickie koncerty

Kolejna, już jedenasta edycja plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza” to doskonały moment na pokazanie tego, co w regionie płockim najistotniejsze, najciekawsze, najbardziej wartościowe. Stąd cztery kategorie wydarzeń, do których Kapituła Plebiscytu wybrała po 10 nominowanych - „Inicjatywy gospodarcze i społeczne”, „Kultura”, „Sport i turystyka”, „W regionie”.

W autorskim konkursie Tygodnika Płockiego „Wydarzenie 2017” bierze udział cykl letnich koncertów plenerowych ,,Wakacje na miarę Chopina”, organizowany przez Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach oraz Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie i jego sannickie Koło. Nominowaną w kategorii „kultura” jest dyrektor ECA - Monika Patrowicz.

Kolejny ruch należy do czytelników. Każdy ma wielokrotną możliwość oddania głosu na wybranego Nominowanego. Można tego dokonać wypełniając kupon z Tygodnika Płockiego lub wysyłać smsa. Jeśli chcesz zagłosować na to wydarzenie, wyślij SMS na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto). W treści smsa trzeba wpisać prefix, składający się z liter skrótu kategorii i konkretny nr Nominowanego. W przypadku Europejskiego Centrum Artystycznego im Fryderyka Chopina w Sannikach i jego dyrektora Moniki Patrowicz, należy wysłać smsa o treści KUL.9 na nr 73601.

Im więcej głosów ktoś odda, tym większa jego szansa na zdobycie nagrody. A w tym roku będzie to sprzęt RTV i AGD. Czytelnik, który odda najwięcej głosów, otrzyma najprawdopodobniej voucher na paliwo na stacjach PKN ORLEN. Tygodnik Płocki zapowiada też wiele upominków, przygotowanych przez Kasztelan Browar Sierpc. Uroczysta Gala, wieńcząca Plebiscyt, zaplanowana jest na dzień 6 kwietnia i odbędzie się w płockim Domu Technika.

Głosujmy więc na Wydarzenie 2017 w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza”, wpisując w gazetowym kuponie cykl letnich koncertów plenerowych ,,Wakacje na miarę Chopina” lub smsem na nr 73601, w treści podając KUL.9

Regulamin: 

http://www.tp.com.pl/wydarzenie-roku-2017/regulamin-plebiscytu-tumskiego-wzgorza-wydarzenie-roku.html

 

KUP BILET NA KONCERT