„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy…”

Grudniowa, zimowa niedziela była czasem spotkań dla mieszkańców Sannik. Wszystkich skupiło jedno miejsce – pałac.

 

 

Uroczyste podsumowanie konkursu kolęd i pastorałek „Pałacowe Kolędowanie 2017” było pierwszym punktem imprezy. Patron medialny - Katolickie Radio Diecezji Płockiej zaprosił wybranych zwycięzców do udziału w audycji radiowej „Gość Dnia”. Michalina Dobaczewska i Jan Rzepecki udzielą wywiadu i zaśpiewają na antenie już w najbliższą środę, 20 grudnia.

  

 

 

Po odebraniu nagród oraz dyplomów laureaci pierwszych miejsc wykonali swoje popisowe utwory. Znane i lubiane kolędy nucili zarówno najmłodsi, jak i najstarsi goście.

 

 

 

Następnie z programem artystycznym pt. ”Dziś narodził się Zbawiciel” wystąpiły na scenie maluchy z Przedszkola Samorządowego w Sannikach.

 

 

Świąteczne życzenia złożyli kolejno ks. dziekan - Stanisław Dujka oraz wójt gminy Sanniki - Gabriel Wieczorek. Nastąpiło przełamanie się opłatkiem. Potem wszyscy udali się na poczęstunek wigilijny przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sannikach.

 

Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarowywał dzieci różnymi łakociami. Czas umilała orkiestra dęta OSP w Sannikach pod batutą Waldemara Kidziuna. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe spotkanie, pozostanie na długo w pamięci uczestników…

 

KUP BILET NA KONCERT