Weekend za pół ceny

 

Zapraszamy do sannickiego pałacu na weekend za pół ceny. Jest to już trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", której organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna.  W dniach 7 i 8 października od godziny 8 do 17 można zwiedzać zabytkowy pałac w Sannikach,  w którym mieszkał i komponował Fryderyk Chopin.

„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” to doskonały pomysł na pokazanie

ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie jak największej liczby osób do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju.

 

Sobota 7 października, godzina 16 - dla seniorów

W tym roku wystąpi zespół Gregorja Cepona, który zagra słoweńskie rytmy - popłyną dźwięki akordeonu, klarnetu, gitary, trąbki i kontrabasu wprawią wszystkich w wspaniały nastrój. Koncert okraszony zostanie dźwięcznym basem i barytonem Janeza Kunavara oraz wzbogacony słowem wprowadzającym do muzyki słoweńskiej Marty Kunavar.

Bilety na ten koncert za pół ceny czyli 7 zł. Można rezerwować na stronie internetowej www.ecasanniki lub telefonicznie, szczególnie jeśli chodzi o grupy.

Zwiedzanie pałacu tego dnia 6 zł lub 3 zł ulgowy (uczniowie i studenci oraz osoby niepełnosprawne) - w ramach weekendu za pół ceny.

 

KUP BILET NA KONCERT