U nas sezon turystyczny bez przerw

Zespół Pałacowo-Parkowy w Sannikach zaprasza codziennie przez okrągły niemal rok. Można zwiedzać piętrowy pałac, uczestniczyć w koncertach i innych imprezach, spacerować po 10-hektarowym parku.

Będziemy obecni oczywiście w Warszawie podczas oficjalnego Otwarcia Sezonu Turystycznego na Mazowszu. Inauguracja odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia podczas XXII edycji Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2017. Z racji doskonałego położenia i wpisywania się w dwa istotne szlaki turystyczne, mamy wiele do zaoferowania. W maju rozpoczynamy również nasze dyżury weekendowe. Tym razem zaczynamy w poniedziałek1 maja, potem kolejne dzień wolny od pracy, czyli 3 maja. Te dni traktujemy jak kolejne soboty i niedziele, a więc nasi pracownicy promocji oczekują na gości od godziny 10 do 18, by ich oprowadzić po pałacowych wnętrzach, opowiedzieć historię miejsca i pobytu tu Fryderyka Chopina.

Zapraszamy codziennie od 8 do 21 do Sannik, a w najbliższą sobotę, 22 kwietnia od 11 do 16 do hali B w Centrum MT polska, przy ulicy Marsa 56 C w Warszawie.

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk